IRAKASLERIA

LEHEN HEZKUNTZAKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

1ºA Patricia Blanco Aguirre “pblanco@sanjosebasauri.org”

1ºB Janko Hormaza Amilibia “jhormaza@sanjosebasauri.org”

2ºA Gorka Mardaras Furundarena “gmardaras@sanjosebasauri.org”

2ºB Lorentxu Pérez Hidalgo “lperez@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

3ºA Miren Itxaso Irugarren Loy “iirugarren@sanjosebasauri.org”

3ºB Iñigo Beika Mentxaka “ibeika@sanjosebasauri.org”

4ºA Ibone Gil Salvador “igil@sanjosebasauri.org”

4ºB Edurne Laseca Uribarri “elaseca@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 3.ZIKLOA – 3 ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

5ºA Joxean Ezkurra Martínez  “jezkurra@sanjosebasauri.org”

Arrate Bayer Crespo “abayer@sanjosebasauri.org”

5ºB Ixone  Tolosa  Barturen “itolosa@sanjosebasauri.org”

6ºA Eneritz  García Arriola “egarcia@sanjosebasauri.org”

6ºB Oskar García Martín “ogarcia@sanjosebasauri.org”

DBHKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

1ºA Jesús Mari Izar de la Fuente Santamaría “jizardelafuente@sanjosebasauri.org”

1ºB José Antonio Prado Sánchez “jprado@sanjosebasauri.org”

2ºA Iñaki Rodríguez de Iturregi “irodriguez@sanjosebasauri.org”

2ºB Javier Rodríguez Bóveda “jrodriguez@sanjosebasauri.org”

HBSP-PREE

Iker  Peña  Rasines (DBH-ESO) “ipena@sanjosebasauri.org”

DBHKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

3ºA Eider  Fajol  Saez “efajol@sanjosebasauri.org”

3ºB Iratxe Beñaran Fernández “ibenaran@sanjosebasauri.org”

4ºA Asier Pardo Madariaga “apardo@sanjosebasauri.org”

4ºB Juan José Aguilera Pedrosa “jaguilera@sanjosebasauri.org”

DIVERSIFICACIÓN  CURRICULAR (D.C.)

Ager Gabiola Aranguena (DBH-ESO) “agabiola@sanjosebasauri.org”

Lexuri Gabiola Aranguena (DBH-ESO) “lgabiola@sanjosebasauri.org”

HEZKUNTZA BEREZIKO IKASGELAK – AULAS DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Xabier  Escolástico  Gorricho  “xescolastico@sanjosebasauri.org”

Amaia Galdós Pujana  “agaldos@sanjosebasauri.org”

Cristina García Otadui  “cgarcia@sanjosebasauri.org”

BESTELAKOAK – OTROS PROFESORES

Javier Etxeberría Alonso (DBH-ESO) “jetxeberria@sanjosebasauri.org”

Mª Carmen González Cueva (DBH-ESO) “mgonzalez@sanjosebasauri.org”

Eva Martínez Verde (DBH-ESO) “emartinez@sanjosebasauri.org”

Paula Uría Gutierrez (DBH-ESO) “puria@sanjosebasauri.org”

Idoia Ituiño de Miguel (DBH-ESO) “iituino@sanjosebasauri.org”

Arantza Aguayo Meana (LH-EP) “aaguayo@sanjosebasauri.org”

Mari Tere Mendizábal Urcelay (LH-EP) “mmendizabal@sanjosebasauri.org”

Rosa Begoña Cobo Zubieta (LH-EP) “rcobo@sanjosebasauri.org”

Alex Morales Pinilla (LH-EP) “amorales@sanjosebasauri.org”

Mertxe Lopategui Eguiguren (LH-EP) “mlopategui@sanjosebasauri.org”