IRAKASLERIA

LEHEN HEZKUNTZAKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

1ºA Gorka Mardaras Furundarena “gmardaras@sanjosebasauri.org”

1ºB Alex Morales Pinilla “amorales@sanjosebasauri.org”

2ºA Patricia Blanco Aguirre “pblanco@sanjosebasauri.org”

2ºB Janko Hormaza Amilibia “jhormaza@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

3ºA Ibone Gil Salvador “igil@sanjosebasauri.org”

3ºB Edurne Laseca Uribarri “elaseca@sanjosebasauri.org”

4ºA Mertxe Lopategui Eguiguren “mlopategui@sanjosebasauri.org”

4ºB Iñigo Beika Mentxaka “ibeika@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 3.ZIKLOA – 3 ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

5ºA Eneritz  García Arriola “egarcia@sanjosebasauri.org”

5ºB Oskar García Martín “ogarcia@sanjosebasauri.org”

6ºA Lorentxu Pérez Hidalgo “lperez@sanjosebasauri.org”

6ºB Ixone  Tolosa  Barturen “itolosa@sanjosebasauri.org”

DBHKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

1ºA Eider  Fajol  Saez “efajol@sanjosebasauri.org”

1ºB Javier Rodríguez Bóveda “jrodriguez@sanjosebasauri.org”

2ºA Jesús Mari Izar de la Fuente Santamaría “jizardelafuente@sanjosebasauri.org”

2ºB Idoia Ituiño de Miguel “iituino@sanjosebasauri.org”

HBSP-PREE

María López del Corral  Sainz-Ezquerra (DBH-ESO) “mlopez@sanjosebasauri.org”

Lexuri Gabiola Aranguena (DBH-ESO) “lgabiola@sanjosebasauri.org”

DBHKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

3ºA Asier Pardo Madariaga “apardo@sanjosebasauri.org”

3ºB Juan José Aguilera Pedrosa “jaguilera@sanjosebasauri.org”

4ºA Iñaki Rodríguez de Iturregi “irodriguez@sanjosebasauri.org”

4ºB José Antonio Prado Sánchez “jprado@sanjosebasauri.org”

HEZKUNTZA BEREZIKO IKASGELAK – AULAS DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Amaia Galdós Pujana  “agaldos@sanjosebasauri.org”

Cristina García Otadui  “cgarcia@sanjosebasauri.org”

BESTELAKOAK – OTROS PROFESORES

Javier Etxeberría Alonso (DBH-ESO) “jetxeberria@sanjosebasauri.org”

Iratxe Beñaran Fernández (DBH-ESO) “ibenaran@sanjosebasauri.org”

Mª Carmen González Cueva (DBH-ESO) “mgonzalez@sanjosebasauri.org”

Eva Martínez Verde (DBH-ESO) “emartinez@sanjosebasauri.org”

Paula Uría Gutierrez (DBH-ESO) “puria@sanjosebasauri.org”

Xabier Urquijo Martínez (DBH-ESO) “xurquijo@sanjosebasauri.org”

Arantza Aguayo Meana (LH-EP) “aaguayo@sanjosebasauri.org”

Mari Tere Mendizábal Urcelay (LH-EP) “mmendizabal@sanjosebasauri.org”

Joxean Ezkurra Martínez (LH-EP) “jezkurra@sanjosebasauri.org”

Rosa Begoña Cobo Zubieta (LH-EP) “rcobo@sanjosebasauri.org”