IRAKASLERIA

LEHEN HEZKUNTZAKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

1ºA Gorka Mardaras Furundarena “gmardaras@sanjosebasauri.org” (Formakuntza arduraduna)

1ºB Lorentxu Pérez Hidalgo “lperez@sanjosebasauri.org” (Normalkuntza arduraduna)

2ºA Patricia Blanco Aguirre “pblanco@sanjosebasauri.org” (1. Zikloko koordinatzailea)

2ºB Janko Hormaza Amilibia “jhormaza@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

3ºA Ibone Gil Salvador “igil@sanjosebasauri.org” (Pastoral batzordea)

3ºB Edurne Laseca Uribarri “elaseca@sanjosebasauri.org” (LHko aholkularitza)

4ºA Itxaso Irugarren Loy “iirugarren@sanjosebasauri.org”

4ºB Iñigo Beika Mentxaka “ibeika@sanjosebasauri.org” (2. Zikloko koordinatzailea)

LEHEN HEZKUNTZAKO 3.ZIKLOA – 3 ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

5ºA Ana Hermida del Blanco “ahermida@sanjosebasauri.org”

5ºB Oskar García Martín “ogarcia@sanjosebasauri.org”

6ºA Arrate Bayer Crespo “abayer@sanjosebasauri.org” (3. Zikloko koordinatzailea)

6ºB Ixone  Tolosa  Barturen “itolosa@sanjosebasauri.org” (Agenda 21 eta IKT batzordea)

DBHKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

1ºA Iñaki Rodríguez de Iturregi “irodriguez@sanjosebasauri.org”

1ºB Iker  Peña  Rasines “ipena@sanjosebasauri.org”

2ºA Jesús Mari Izar de la Fuente Santamaría “jizardelafuente@sanjosebasauri.org”

2ºB José Antonio Prado Sánchez “jprado@sanjosebasauri.org”

HBSP-PREE

Estibaliz González de Mercado “egonzalez@sanjosebasauri.org” (Orientatzailea)

DBHKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

3ºA Eva Martínez Verde “emartinez@sanjosebasauri.org”

3ºB Eider  Fajol  Saez “efajol@sanjosebasauri.org”

4ºA Asier Pardo Madariaga “apardo@sanjosebasauri.org”

4ºB Juan José Aguilera Pedrosa “jaguilera@sanjosebasauri.org” (Formakuntza arduraduna eta zuzendaritza taldea)

DIVERSIFICACIÓN  CURRICULAR (D.C.)

Lexuri Gabiola Aranguena “lgabiola@sanjosebasauri.org”

HEZKUNTZA BEREZIKO IKASGELAK – AULAS DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Xabier  Escolástico  Gorricho  “xescolastico@sanjosebasauri.org”

Amaia Galdós Pujana  “agaldos@sanjosebasauri.org”

Cristina García Otadui  “cgarcia@sanjosebasauri.org”

BESTELAKOAK – OTROS PROFESORES

Javier Etxeberría Alonso (DBH-ESO) “jetxeberria@sanjosebasauri.org”

Mª Carmen González Cueva (DBH-ESO) “mgonzalez@sanjosebasauri.org”

Paula Uría Gutierrez (DBH-ESO) “puria@sanjosebasauri.org”

Idoia Ituiño de Miguel (DBH-ESO) “iituino@sanjosebasauri.org”

Arantza Aguayo Meana (LH-EP) “aaguayo@sanjosebasauri.org” (LHko koordinatzailea)

Mari Tere Mendizábal Urcelay (LH-EP) “mmendizabal@sanjosebasauri.org”

Rosa Begoña Cobo Zubieta (LH-EP) “rcobo@sanjosebasauri.org” (Pastoralaren arduraduna eta zuzendaritza taldea)

Alex Morales Pinilla (LH-EP) “amorales@sanjosebasauri.org”

Javier Rodríguez Bóveda “jrodriguez@sanjosebasauri.org” (Agenda 21)

Iratxe Beñaran Fernández “ibenaran@sanjosebasauri.org” (Ikastetxeko IKT arduraduna)