IRAKASLERIA

LEHEN HEZKUNTZAKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

1ºA Patricia Blanco Aguirre “pblanco@sanjosebasauri.org”

1ºB Janko Hormaza Amilibia “jhormaza@sanjosebasauri.org”

2ºA Gorka Mardaras Furundarena “gmardaras@sanjosebasauri.org”

2ºB Alex Morales Pinilla “amorales@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

3ºA Mertxe Lopategui Eguiguren “mlopategui@sanjosebasauri.org”

3ºB Iñigo Beika Mentxaka “ibeika@sanjosebasauri.org”

4ºA Ibone Gil Salvador “igil@sanjosebasauri.org”

4ºB Edurne Laseca Uribarri “elaseca@sanjosebasauri.org”

LEHEN HEZKUNTZAKO 3.ZIKLOA – 3 ER CICLO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

5ºA Lorentxu Pérez Hidalgo “lperez@sanjosebasauri.org”

5ºB Arantza Aguayo Meana “aaguayo@sanjosebasauri.org”

6ºA Ana Noguera Domínguez “anoguera@sanjosebasauri.org”

6ºB Rosa Begoña Cobo Zubieta “rcobo@sanjosebasauri.org”

DBHKO 1.ZIKLOA – 1ER CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

1ºA Jesús Mari Izar de la Fuente Santamaría “jizardelafuente@sanjosebasauri.org”

1ºB Idoia Ituiño de Miguel “iituino@sanjosebasauri.org”

2ºA Eider  Fajol  Saez “efajol@sanjosebasauri.org”

2ºB Javier Rodríguez Bóveda “jrodriguez@sanjosebasauri.org”

HBSP-PREE Asier Pardo Madariaga “apardo@sanjosebasauri.org”

DBHKO 2.ZIKLOA – 2º CICLO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA

3ºA Iñaki Rodríguez de Iturregi “irodriguez@sanjosebasauri.org”

3ºB José Antonio Prado Sánchez “jprado@sanjosebasauri.org”

4ºA Iker Peña Rasines “ipena@sanjosebasauri.org”

4ºB Juan José Aguilera Pedrosa “jaguilera@sanjosebasauri.org”

HEZKUNTZA BEREZIKO IKASGELAK – AULAS DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Amaia Galdós Pujana  “agaldos@sanjosebasauri.org”

Cristina García Otadui  “cgarcia@sanjosebasauri.org”

BESTELAKOAK – OTROS PROFESORES

Javier Etxeberría Alonso (DBH-ESO) “jetxeberria@sanjosebasauri.org”

Estíbaliz González De Mercado (DBH-ESO) “egonzalez@sanjosebasauri.org”

Iratxe Beñaran Fernández (DBH-ESO) “ibenaran@sanjosebasauri.org”

Mª Carmen González Cueva (DBH-ESO) “mgonzalez@sanjosebasauri.org”

Eva Martínez Verde (DBH-ESO) “emartinez@sanjosebasauri.org”

Paula Uría Gutierrez (DBH-ESO) “puria@sanjosebasauri.org”

Ixone  Tolosa  Barturen (LH-EP) “itolosa@sanjosebasauri.org”

Mari Tere Mendizábal Urcelay (LH-EP) “mmendizabal@sanjosebasauri.org”

Joxean Ezkurra Martínez (LH-EP) “jezkurra@sanjosebasauri.org”

Oskar García Martín (LH-EP) “ogarcia@sanjosebasauri.org”