DIREKTORIOA / DIRECTORIO

ZUZENDARITZA TALDEA
EQUIPO DIRECTIVO
 
  
José Antonio González Díaz (csv)Zuzendari titularra / Director titular
«jgonzalez@sanjosebasauri.org»
Javier Etxeberria AlonsoIkastetxeko zuzendaria / Director de centro «jetxeberria@sanjosebasauri.org»
Arantza Aguayo MeanaLHko koordinatzailea / Coordinadora general de primaria «aaguayo@sanjosebasauri.org»
José Antonio Prado SánchezDBHko koordinatzailea / Coordinador general de secundaria «jprado@sanjosebasauri.org»
Rosa Begoña Cobo ZubietaPastoralaren arduraduna / Responsable de Pastoral «rcobo@sanjosebasauri.org»
Félix López de AbetxukoAdministratzailea / Administrador
«fabetxuko@sanjosebasauri.org»
Lorentxu Pérez HidalgoLehen Hezkuntzako irakaslea / Profesora de Educación Primaria «lperez@sanjosebasauri.org»
ADMINISTRAZIOA ETA IDAZKARITZA ADMINISTRACIÓN Y SECRETARÍA 
  
Félix López de AbetxukoAdministratzailea / Administrador «fabetxuko@sanjosebasauri.org»
Nuria Serrano RuizIdazkaria / Secretaria
«nserrano@sanjosebasauri.org»
LEHEN HEZKUNTZA EDUCACIÓN PRIMARIA
Patricia Blanco AguirreTutora de 1º A -ko tutorea
«pblanco@sanjosebasauri.org»
Ibone Gil SalvadorTutora de 1º B -ko tutorea
«igil@sanjosebasauri.org»
Lorentxu Pérez HidalgoTutora de 2º A -ko tutorea
Normalkuntza taldea / Equipo de normalkuntza
«lperez@sanjosebasauri.org»
Ixone Tolosa BarturenTutora de 2º B-ko tutorea
«itolosa@sanjosebasauri.org»
Janko Hormaza AmilibiaTutor de 3º A -ko tutoreaAgenda 2030
«jhormaza@sanjosebasauri.org»
Iñigo Beika MentxakaTutor de 3º B -ko tutoreaSTEAM proiektua
«ibeika@sanjosebasauri.org»
Itxaso Irugarren LoyTutora de 4º A -ko tutoreaEquipo de pastoral / Pastoral batzordea
«iirugarren@sanjosebasauri.org»
Cosme Salazar Martínez (viator)Tutor de 4º B -ko tutoreaEquipo de pastoral / Pastoral batzordea
«csalazar@sanjosebasauri.org»
Arrate Bayer CrespoTutora de 5º A -ko tutoreaFormakuntza arduraduna / Coordinador de formación
«abayer@sanjosebasauri.org»
Gorka Mardaraz FurundarenaTutor de 5º B -ko tutoreaIKT taldea / Equipo TIC
«gmardaraz@sanjosebasauri.org»
Edurne Laseca UribarriTutora de 6º A -ko tutoreaLHko aholkularia / Consultora de primaria
«elaseca@sanjosebasauri.org»
Oskar García MartínTutor de 6º B -ko tutoreaCoordinador Solidaridad (SERSO)
Gestor de contenidos web
«ogarcia@sanjosebasauri.org»
Alex Morales PinillaGorputz hezkuntza / Especialista Educación física2.zikloko arduraduna/ Coordinador 2.ciclo
«amorales@sanjosebasauri.org»
Rosa Begoña Cobo ZubietaPastoral arduraduna / Responsable de pastoralMusika / Especialista música
«rcobo@sanjosebasauri.org»
Arantza Aguayo MeanaGaztelania / Lengua Castellana
«aaguayo@sanjosebasauri.org»
Xabier Escolástico GorrichoPT gela / Aula PT3. Zikloko koordinatzailea / Coordinador de tercer ciclo
«xescolastico@sanjosebasauri.org»
Amaia Galdós PujanaPT gela / Aula PT1. Zikloko koordinatzailea / Coordinadora de primer ciclo
«agaldos@sanjosebasauri.org»
Izaskun Escudero PujalteHezitzailea / Auxiliar
«iescudero@sanjosebasauri.org»
Patricia Pujalte TorresHezitzailea / AuxiliarHarrera Goiztiarra / Recepción Temprana
«ppujalte@sanjosebasauri.org»
Ainhoa García EreñoHezitzailea / Auxiliar
«agarcia@sanjosebasauri.org»
BIGARREN HEZKUNTZA EDUCACIÓN SECUNDARIA 
Iker Eraso RodríguezTutor de 1º A -ko tutorea STEAM arduraduna / Responsable de STEAM «ieraso@sanjosebasauri.org»
Eider Fajol SaezTutora de 1º B -ko tutorea Agenda 2030 Arduraduna / Responsable de Agenda 2030
«efajol@sanjosebasauri.org»
Maitane Cobanera RodríguezTutora de 2º A -ko tutorea Ikasketa kooperatiboko arduraduna / Responsable de Aprendizaje Cooperativo
«mcobanera@sanjosebasauri.org»
Iñaki Rodríguez de IturregiTutor de 2º B -ko tutorea
«irodriguez@sanjosebasauri.org»
Lexuri Gabiola AranguenaTutora de 3º A -ko tutorea Normalkuntza arduraduna / Responsable de Normalkuntza
«lgabiola@sanjosebasauri.org»
Iker Peña RasinesTutor de 3ºB -ko tutorea
«ipena@sanjosebasauri.org»
Amaia Bilbao CortinaTutora de 3º C -ko tutorea
«abilbao@sanjosebasauri.org»
Juan José Aguilera PedrosaTutor de 4º A -ko tutorea
«jaguilera@sanjosebasauri.org»
Asier Pardo MadariagaTutor de 4º B -ko tutorea
«apardo@sanjosebasauri.org»
Eva Martínez VerdeProfesora de Economía / Ekonomia irakaslea «emartinez@sanjosebasauri.org»
Javier Rodríguez BóvedaProfesor de Ciencias Naturales y Matemáticas / Natura eta Matematika irakaslea
«jrodriguez@sanjosebasauri.org»
José Antonio Prado SánchezProfesor de Inglés / Ingeles irakaslea
«jprado@sanjosebasauri.org»
Paula Uría GutierrezGorputz hezkuntza irakaslea / Profesora de Educación Física Ziklo koordinatzailea / Coordinadora de ciclo
«puria@sanjosebasauri.org»
Javier Etxeberría AlonsoBiologia irakaslea/ Profesor de Biología
«jetxeberria@sanjosebasauri.org»
Idoia Ituiño de MiguelPlastika eta erlijioa irakaslea / Profesora de Plástica y Religión Equipo de pastoral / Pastoral batzordea
«iituino@sanjosebasauri.org»
Iratxe Beñaran FernándezInformatika irakaslea / Profesora de Informática IKT arduraduna / Responsable TIC
«ibenaran@sanjosebasauri.org»
Cristina García OtaduiPT gela / Aula PT
«cgarcia@sanjosebasauri.org»
Estibaliz González de MercadoAula PT / PT gela
«egonzalez@sanjosebasauri.org»
Aitziber LopategiAula PT / PT gela
«alopategi@sanjosebasauri.org»
Julen UrbinaOrientatzailea / Orientador
«jurbina@sanjosebasauri.org»