DIREKTORIOA / DIRECTORIO

ZUZENDARITZA TALDEA
EQUIPO DIRECTIVO
José Antonio González Díaz (csv)Zuzendari titularra / Director titular
“jgonzalez@sanjosebasauri.org”
Javier Etxeberría AlonsoIkastetxeko zuzendaria / Director de centro
“jetxeberria@sanjosebasauri.org”
Arantza Aguayo MeanaLHko koordinatzailea / Coordinadora de primaria
“aaguayo@sanjosebasauri.org”
José Antonio Prado SánchezDBHko koordinatzailea / Coordinador de secundaria
“jprado@sanjosebasauri.org”
Rosa Begoña Cobo ZubietaPastoralaren arduraduna / Responsable de Pastoral
“rcobo@sanjosebasauri.org”
Felix López de AbetxucoAdministratzailea / Administrador
“fabetxuko@sanjosebasauri.org”
ADMINISTRAZIOA ETA IDAZKARITZA
ADMINISTRACIÓN Y SECRETARÍA
Felix López de AbetxucoAdministratzailea / Administrador
“fabetxuko@sanjosebasauri.org”
Nuria Serrano RuizIdazkaria / Secretaria
“nserrano@sanjosebasauri.org”
LEHEN HEZKUNTZA
EDUCACIÓN PRIMARIA
Lorentxu Pérez HidalgoTutora de 1º A -ko tutorea
Normalkuntza taldea / Equipo de normalkuntza
“lperez@sanjosebasauri.org”
Gorka Mardaraz FurundarenaTutor de 1º B -ko tutorea
Formakuntza arduraduna / Coordinador de formación
IKT taldea / Equipo TIC
“gmardaraz@sanjosebasauri.org”
Patricia Blanco AguirreTutora de 2º A -ko tutorea
“pblanco@sanjosebasauri.org”
Janko Hormaza Amilibia Tutor de 2º B -ko tutorea
1. Zikloko koordinatzailea / Coordinador de primer ciclo
“jhormaza@sanjosebasauri.org”
Itxaso Irugarren LoyTutora de 3º A -ko tutorea
“iirugarren@sanjosebasauri.org”
Cosme Salazar Martínez (viator)Tutor de 3º B -ko tutorea
Equipo de pastoral / Pastoral batzordea
“csalazar@sanjosebasauri.org”
Ibone Gil Salvador Tutora de 4º A -ko tutorea
2. Zikloko koordinatzailea / Coordinadora de segundo ciclo
“igil@sanjosebasauri.org”
Iñigo Beika Mentxaka Tutor de 4º B -ko tutorea
Agenda 2030
“ibeika@sanjosebasauri.org”
Edurne Laseca UribarriTutora de 5º A -ko tutorea
LHko aholkularia / Consultora de primaria
“elaseca@sanjosebasauri.org”
Oskar García MartínTutor de 5º B -ko tutorea
Coordinador Solidaridad (SERSO)
Gestor de contenidos web y RRSS
“ogarcia@sanjosebasauri.org”
Arrate Bayer CrespoTutora de 6º A -ko tutorea
3. Zikloko koordinatzailea / Coordinadora de tercer ciclo
Equipo de pastoral / Pastoral batzordea
“abayer@sanjosebasauri.org”

Ixone Tolosa Barturen
Tutora de 6º B
Agenda 2030
IKT taldea / Equipo TIC
“itolosa@sanjosebasauri.org”
Alex Morales PinillaGorputz hezkuntza / Especialista Educación física
“amorales@sanjosebasauri.org”
Rosa Begoña Cobo ZubietaPastoral arduraduna / Responsable de pastoral
Musika / Especialista música
“rcobo@sanjosebasauri.org”
Arantza Aguayo MeanaGaztelania / Lengua castellana
“aaguayo@sanjosebasauri.org”
Xabier Escolástico Gorricho PT gela / Aula PT
Enlace COVID / COVID bitartekoa
“xescolastico@sanjosebasauri.org”
Amaia Galdós Pujana PT gela / Aula PT
“agaldos@sanjosebasauri.org”
Izaskun Escudero PujalteHezitzailea / Auxiliar
“iescudero@sanjosebasauri.org”
Patricia Pujalte Torres Hezitzailea / Auxiliar
Harrera Goiztiarra / Recepción Temprana
“ppujalte@sanjosebasauri.org”
Ainhoa García Ereño Hezitzailea / Auxiliar
“agarcia@sanjosebasauri.org”
BIGARREN HEZKUNTZA
EDUCACIÓN SECUNDARIA
Maitane Cobanera Rodríguez Tutora de 1º A -ko tutorea
“mcobanera@sanjosebasauri.org”
Iñaki Rodríguez de Iturregi Tutor de 1º B -ko tutorea
Normalkuntza Arduraduna / Responsable de Normalkuntza
“irodriguez@sanjosebasauri.org”
Lexuri Gabiola AranguenaTutora de 2º A -ko tutorea
“lgabiola@sanjosebasauri.org”
Eider Fajol Saez Tutora de 2º B -ko tutorea
Agenda 2030
“efajol@sanjosebasauri.org”
Juan José Aguilera PedrosaTutor de 3º A -ko tutorea
Formakuntza arduraduna / Coordinador de formación
“jaguilera@sanjosebasauri.org”
Asier Pardo MadariagaTutor de 3º B -ko tutorea
“apardo@sanjosebasauri.org”
Iker Peña RasinesTutor de 4º A -ko tutorea
“ipena@sanjosebasauri.org”
Eva Martínez VerdeTutora de 4º B -ko tutorea
“emartinez@sanjosebasauri.org”
Amaia Bilbao CortinaDC -ko tutorea / Tutora de DC
“abilbao@sanjosebasauri.org”
Markel Sánchez GarcíaZientziak arloa DC Área de ciencias
“msanchez@sanjosebasauri.org”
José Antonio Prado Sánchez DBH -ko koordinatzailea / Coordinador ESO
“jprado@sanjosebasauri.org”
Iker Eraso RodríguezTecnología
ieraso@sanjosebasauri.org
Cristina García Otadui PT gela / Aula PT
“cgarcia@sanjosebasauri.org”
Paula Uría GutierrezGorputz hezkuntza / Especialista educación física
Ziklo koordinatzailea / Coordinadora de ciclo
“puria@sanjosebasauri.org”
Javier Etxeberría AlonsoBiologia / Biología
“jetxeberria@sanjosebasauri.org”
Idoia Ituiño de MiguelPlastika eta erlijioa / Plástica y religión
Equipo de pastoral / Pastoral batzordea
“iituino@sanjosebasauri.org”
Iratxe Beñaran Fernández IKT arduraduna / Responsable TIC
“ibenaran@sanjosebasauri.org”
Estibaliz González de Mercado Aula PT / PT gela
“egonzalez@sanjosebasauri.org”
Julen UrbinaOrientatzailea / Orientador
“jurbina@sanjosebasauri.org”